Seat Çıkma Ayna

Seat Çıkma Ayna

Seat Çıkma Ayna

Seat çıkma ayna, piyasada kolay bulunabilecek yedek parçalar arasındadır. Seat markasının tüm modelleri içerisinde Seat Leon, en çok tutulan model olmuştur. Seat arabanız varsa ve çıkma ayna arayışındaysanız buna bir son vermek için burada bulunuyoruz. Seat firmasının orijinal ürünleri arasında çıkma aynada çakmaları en çok bulunan parçalar arasındadır. Çıkma aynaları alırken aracınıza tam uyum sağladığından emin olun. Üzerinde işlem yapılmış, çizik, kırık veya lekeli ürünleri tercih etmeyiniz. Çalıntı riskine karşı ürünleri garanti altında tutacak firmalarla çalışmanızı tavsiye ediyoruz. 3genauto olarak sizlerin bu ihtiyaçlarını sınırsız şekilde karşılamaktan memnuniyet duyarız. Seat markasının çıkma aynaları genellikle yan sanayi ürünleri olarak tercih edilmektedir. Yan sanayi ürünleri aracınızın görüntüsünü bozacağı gibi tam uyum sağlamayacaktır.

Çıkma Ayna Alırken Nerelere Dikkat Etmeliyiz?

Resmiyette hurdaya çıkmış tüm araçlar üzerinde bulunan kırılma, parçalanma veya kaza durumu olmayan parçaların tamamı çıkma parça olarak geçmektedir. Çıkma parçalar içerisinde en zor bulunan parça, çıkma aynadır. Seat çıkma ayna parçaları alınırken özellikle alanında uzman çalışanlarımız ürünleri inceleyip almaya gitmektedir. Dünya’nın her yerinde olduğu gibi Türkiye’de de orijinal parça yerine çıkma parça tercihleri sıkça görülmektedir. Çıkma parçalar firmanın tamamen orijinal fabrika çıkışı ürünleridir. Çıkma aynalarımızda aynı şekilde orijinal ürünlerdir. Fiyatlar Seat çıkma ayna seçiminde model ve markaya göre değişiklik göstermektedir. Tercihlerinizi firmamızdan yana yaptığınız için teşekkür ederiz.

×

Merhaba!

Mesai saatleri içerisinde aşağıdaki temsilcimizi tıklayabilir veya diğer saatlerde bize info@3genauto.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

 

× Canlı Destek