Buick Çıkma Ayna

buick çıkma ayna

Çıkma Ayna Buick

Çıkma aynalar araç kullanabilmek için gerekli olan en önemli parçalardan bir tanesidir. Her aracın çıkma ayna modeli de farklılık göstermektedir. Aracın büyüklüğüne, türüne göre çıkma aynalarda farklı şekillerde olabilmektedir. Örnek verecek olursak, büyük otobüslerin çıkma aynaları da çok daha büyüktür ve daha yukarıda dışarıya doğru bir pozisyonda yer almaktadır. Motor kullanan sürücülerin araçlarında ki çıkma aynalardayine sağ ve sol tarafta yer alsa da boyutu da motora göre olmaktadır ve genellikle küçük bir boyutta olmaktadır.

Kısaca pek çok çıkma ayna modeli ve çıkma ayna vardır. Çıkma ayna buick modeli de bu çıkma aynalardan yalnızca bir tanesidir. Çıkma aynalar ne kadar olursa olsun ve ne kadar farklı modellere sahip olursa olsun neredeyse tüm çıkma aynalar oldukça hassas parçalardır.

Bir çıkma ayna maalesef küçük bir yerden geçerken bile sürtünme sonucu zarar görebilir.

Çıkma Ayna Buick Fiyatları

Pek çok çıkma ayna olduğunu ve pek çok çıkma ayna modeli olduğunu biraz önce söyledik. Bu çıkma aynaların fiyatları da aracın modeline, markasına ve türüne göre farklılıklar gösterebilmektedir. Ancak çıkma ayna buick fiyatları genel anlamda bakıldığı zaman diğer çıkma ayna satan ve bu işi yapan yerlere göre çok daha uygun ve cüzi bir fiyata sahiptir. Aynı zaman da her model buick çıkma aynalar elimizde mevcuttur.

error: Content is protected !!
×

Merhaba!

Mesai saatleri içerisinde aşağıdaki temsilcimizi tıklayabilir veya diğer saatlerde bize info@3genauto.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

 

× Canlı Destek