Toyota Çıkma Ayna

toyota çıkma ayna

Toyota Çıkma Ayna

Toyota çıkma ayna pek çok kaza sonrasında ilk zarar gören araba parçalarından bir tanesi olarak bilinmektedir. Çoğu zaman kazaya bile gerek kalmadan kırılabilmekte ya da zarar görebilmektedir. İçe doğru kapattığınız çıkma aynayı açarken ya da kapatırken zarar verebilirsiniz ya da aracınızı dar bir yere park etmeye çalışırken toyota çıkma aynanızın sürtünmesine ve zarar görmesine sebep olabilirsiniz. Bu nedenle oldukça dikkatli olmalı ve zarar vermeden park etmeye çalışmalısınız.

Ancak çoğu zaman dikkat edilse de trafik kazaları ya da istenmeyen kötü kazalar sonucu çıkma aynanıza zarar gelebilir. Çıkma aynasız ne yazık ki araç kullanmanız mümkün değildir. Bizler sizlere çıkma aynanız zarar gördüğü zamana ya da zedelenme gibi durumların yaşandığı zaman yardım etmek için buradayız.

Toyota Çıkma Ayna Fiyatları Ve Avantajları

Toyota çıkma ayna bir şekilde zarar gördüyse maalesef yaptırmadan o aracı kullanmanız pek mümkün bir durum değildir. Çıkma aynalar her araba sürücüsünün bildiği gibi arkayı, sağı ve solu görmeye yarayan aynalardır. Bu nedenle zarar gördüğü takdirde yaptırmazsanız çok daha büyük hasarlara sebep olacak kazaların yaşanmasına neden olabilirsiniz.

Çıkma aynalarınıza zarar geldiği zaman yenisiyle değiştirmek için bize getirmelisiniz. Her çeşit toyota çıkma ayna modelleri ve renkleri elimizde mevcuttur. Kısa bir sürede aracınıza uygun olan çıkma aynayı seçerek eskisi gibi olmasını sağlarız.

error: Content is protected !!
×

Merhaba!

Mesai saatleri içerisinde aşağıdaki temsilcimizi tıklayabilir veya diğer saatlerde bize info@3genauto.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

 

× Canlı Destek