Lada Çıkma Ayna

lada çıkma ayna

Lada Çıkma Ayna

Çıkma ayna, her araçta sağ ve sol yanda bulunan aynalardır. Bu aynalar arkayı ve sağı solu görmeye yarar. Çıkma ayna olmadan araç kullanmak ne yazık ki imkansızdır. Her aracın boyutuna ve yapısına göre farklı üretilen çıkma aynalar ne yazık ki çok çabuk zarar görebilmektedir. Bu nedenle oldukça sık bir şekilde çıkma aynanızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.  Son zamanlarda lada araç kullanan kişiler çıkma aynalarından şikayetçi olduklarını dile getirmeye başlamıştır. Bu nedenle lada çıkma ayna en çok satılan ürünlerdendir.

Çıkma ayna lada markasına ihtiyaç duyduğunu zaman bize başvurmanız yeterli olacaktır çünkü tüm araçların her türlü rengi ve her türlü modeli elimizde bulunmaktadır. Bu nedenle, aracınızı park ederken ya da aracınızın geçirdiği bir kaza sonucu zarar gören çıkma aynanızı değiştirmek için bize başvurabilirsiniz. Her türlü lada model arabanın çıkma aynası elimizde mevcuttur.

Çıkma Ayna Lada Fiyatları

Çıkma ayna fiyatları hemen hemen her ajansta ve her firmada aynı fiyattadır. Ancak bu noktada önemli olan şey genellikle fiyat değil kalite olmalıdır. Pek çok yer çakma ya da çok ucuz malzemelerle üretilen çıkma aynaları uçuk fiyatlara satarak hem cebinizden hem de malınızdan zarar etmenize sebep olur. Bizden çıkma ayna alarak hem kaliteli  bir ürün aldığınızı hem de oldukça uygun bir fiyata sahip olduğunuzu tercih ettikten sonra anlayabilirsiniz.

×

Merhaba!

Mesai saatleri içerisinde aşağıdaki temsilcimizi tıklayabilir veya diğer saatlerde bize info@3genauto.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

 

× Canlı Destek