Proton Çıkma Ayna

Proton çıkma ayna

Çıkma Ayna Proton

Çıkma ayna her aracın ve sağ e sol köşesinde yer alır. Bazı araçlarda park ettikten sonra içe doğr kıvrılabilir bu zarar görmesinin önüne geçmek için yapılmış bir şeydir. Ancak yine de çıkma aynanın zarar görmesine tamamen engel olabilecek bir uygulama değildir ne yazık ki. Hatta çoğu zaman aracı park ettikten sonra zarar göremesin diye içe doğru kapatılan çıkma aynalar tekrar düzeltirken zarar görüp parçalanabiliyor. Bu nedenle aracın çıkma aynalarına karşı hassas davranmalısınız. Sokakta park ettiğiniz aracınıza çocuklar oynarken değdiği zaman bile çıkma aynanız zarar görebilir ve zedelenebilir. Aynı zamanda dar alanlara aracınızı park ederken de çıkma aynanız sürtünme sonucunda kırılabilir ya da zarar görebilir. Bu sebeple oldukça hassas olan bu çıkma aynalara karşı biraz daha nazik olmaya özen göstermelisiniz.

Çıkma Ayna Proton Fiyatları

Çıkma ayna fiyatları hemen hemen her yerde anıdır. Belli başlı parçalar olduğu için fiyatları da oldukça uygun ve uçuk olmayan fiyatlardır. Sizde hem uygun fiyata hem de kaliteli parçalarla yapılan çıkma aynalara sahip olmak istiyorsanız bizi tercih etmelisiniz. Proton çıkma ayna markasının hemen hemen her modeli ve her rengi elimizde mevcuttur.

Çıkma aynanız zarar görmesin diye pek çok farklı şekilde önlem alabilirsiniz anca yine de zarar geldiği zaman ihmal etmeden önleminizi almalı ve değiştirmelisiniz.

×

Merhaba!

Mesai saatleri içerisinde aşağıdaki temsilcimizi tıklayabilir veya diğer saatlerde bize info@3genauto.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

 

× Canlı Destek