Dacia Çıkma Ayna

dacia çıkma ayna

Dacia Çıkma Ayna

Dacia çıkma ayna, piyasada basit bulunabilecek yedek parçalar arasındadır. Dacia markasının bütün modelleri ortamında Dacia Sedan, en çok tutulan model olmuştur. Dacia arabanız varsa ve çıkma ayna arayışındaysanız buna bir son vermek amacıyla burada bulunuyoruz. Dacia firmasının orijinal ürünleri arasında çıkma aynada çakmaları en çok tespit edilen parçalar arasındadır. Çıkma aynaları alırken aracınıza tam uyum sağladığından emin olun. Üstünde prosedür yapılmış, çizik, kırık ya da lekeli ürünleri tercih etmeyiniz. Çalıntı riskine karşı ürünleri garanti altında tutacak firmalarla çalışmanızı tavsiye ediyoruz. 3genauto olarak sizlerin bu gereksinimlerini sınırsız şekilde karşılamaktan memnuniyet duyarız. Dacia markasının çıkma aynaları genelde yan endüstri ürünleri olarak tercih edilmektedir. Yan endüstri ürünleri aracınızın görüntüsünü bozacağı gibi tam uyum sağlamayacaktır.

Çıkma Ayna Alırken Nerelere Dikkat Etmeliyiz?

Resmiyette hurdaya çıkmış bütün vasıtalar üstünde tespit edilen kırılma, parçalanma ya da kaza hali olmayan parçaların tamamı çıkma parça olarak geçmektedir. Çıkma parçalar ortamında en zor tespit edilen parça, çıkma aynadır. Dacia çıkma ayna parçaları alınırken bilhassa bölümünde eksper çalışanlarımız ürünleri inceleyip almaya gitmektedir. Dünya’nın her yerinde bulunduğu gibi Türkiye’de de orijinal parça yerine çıkma parça seçimleri sıkça görülmektedir. Çıkma parçalar firmanın tamamıyla orijinal fabrika çıkışı ürünleridir. Çıkma aynalarımızda aynı şekilde orijinal ürünlerdir. Fiyatlar Dacia çıkma ayna seçiminde model ve markaya göre farklılık göstermektedir. Tercihlerinizi firmamızdan yana yaptığınız amacıyla teşekkür ederiz.

error: Content is protected !!
×

Merhaba!

Mesai saatleri içerisinde aşağıdaki temsilcimizi tıklayabilir veya diğer saatlerde bize info@3genauto.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

 

× Canlı Destek