Bentley Çıkma Ayna

bentley çıkma ayna

Bentley Çıkma Ayna

Çıkma ayna bentley son zamanlarda çok sık satılan çıkma ayna modelleri arasında yer almaktadır. Çıkma aynalar bir aracın neredeyse en çok hasar gören parçalardan bir tanesidir. Çıkma aynalar araç park ederken, aynayı kapatırken, herhangi küçük bir kaza sonucu bile zarar görebilecek aynalardır bu nedenle çok sık değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Çıkma ayna kullanırken dikkatli olmanız ayanın ömrünün uzamasını sağlar. Örnek verecek olursak, çok dar bir alana park ederken dikkatli olmalı hatta eğer elinizden geliyorsa ve imkanınız varsa daha geniş bir alana park ederek aynanın sürtünüp zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Aynı zaman da aracınızı park ettikten sonra çıkma aynalarınızı içe doğru kapanan türdense dikkatli bir şekilde kapatın. Bu şekilde dışarıdan gelebilecek olan bir hasarı önlemiş olursunuz.

Bentley Çıkma Ayna Fiyatları

Piyasa da pek çok farklı araba modeli, araba markası vardır. Tüm bu arabaların da kendi modeline ve markasına uygun çıkma ayna parçaları ve tasarımları bulunmaktadır. Çıkma aynanız zarar gördüğü zaman, bentley çıkma ayna modellerinizi bize sunmanız yeterlidir. Elimizde her model bentley çıkmaayna bulunmaktadır. Aynı zaman da bu aynaların hemen hemen her rengi de elimizde mevcuttur. Üstelik piyasada ki diğer çıkma ayna satan ya da araba parçası satan pek çok yere göre çok daha kaliteli ve uygun fiyatlı çıkma aynalardır.

error: Content is protected !!
×

Merhaba!

Mesai saatleri içerisinde aşağıdaki temsilcimizi tıklayabilir veya diğer saatlerde bize info@3genauto.com adresinden e-posta gönderebilirsiniz.

 

× Canlı Destek